Új hozzászólás Aktív témák

  • Neck

    veterán

    válasz he7edik. #29 üzenetére

    9600XT topicból indult a PHs pályafutásom, tudom ott mi a pálya. Pont azok a tapasztalatok mondatják velem hogy sok a fos Sapphire.

    A 256MBosokon lassú, szar a memó, gyakran megdöglik a TV kimenet, vibrál a képe, stb.
    Sok a szar. És utáltam azt, hogy ha valaki vett 256MBost, akkor nem gyári 500/600 órajel, hanem 500/500, sőt 500/400!!! Pedig a 9600XTt elsősorban a memó fogja vissza, a GPU gyors. Ergo minél nagyobb a memóórajele, annál gyorsabb a kari. A GPU nem sokat számít.
    A Sapphire pont ott butította le. Meg véletlenül se rakott a karikra 3,3 nanósnál jobb RAMot, nehogy tudj tuningolni :D
    Bezzeg a Connect3Dmen 2,8as RAMok voltak, ment is szépen :D

    A Fireblade edition természetesen kivétel, mert az szupi, válogatott alkatrészekből, viszont azt meg óccsóbbér veri a GeCube 9600XT Extreme Edition, 700as memó órajelekkel :D

    Jah, környezetemben 4 Sapphire halt meg, a itt a Fórumon is sokan megszopták vele...
    MOD: OFF

    [Szerkesztve]

    An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

Új hozzászólás Aktív témák