Aktív témák

  • sp3rhead

    csendes tag

    Nos, több konfiggal kipróbálva, arra a következtetésre jutottam, hogy a videókártyának nincs valamiféle támogatottsága az újabb firefoxokkal XP-n! (win7 alatt semmi ilyesmi gond nem volt, hardveres(?) gyorsítáős minden ment úgy ahogy az megvan írva)

    1. konfig:

    Abit is-7 alaplap
    3 gb ram
    pentium 4 3 Ghz (ht)
    fentebb nevezett videókártya
    460w os enermax táp

    2. konfig

    asrock am2nf3-vsta
    athlon ii x3 450
    4gb ram
    ugyan az a táp és videókártya

    Kb. úgy néz ki xp alatt a gond, hogy a legegyszerűbb oldalt is úgy hozza be, mintha nem volna videó kártya telepítve. Ha görgetem az oldalt, akkor laggol, és a weboldalakat is úgy hozza be, hogy először a fehér alap szín, majd a rá következő grafika, és így tovább és így tovább. És azokat is úgy, mint amikor mobilnettel akarom betölteni a 15 mb-os png képet, szépen lassan felülről kezdve tölti be a képet, mint ha scannelné a lapot! semelyik más böngészővel nincs ilyen, sőt, ahogy említettem, win7 alatt nagyon szépen működött. XP-n csak a 3.6.13-as firefox hajlandó normálisan működni, bár ez is néha hibázik! :/

    Bárkinek bármiféle ötlete van, kérem írja le, mert googlin nem találtam semmit. és nem kérek továbbá olyan hozzászólásokat sem, hogy akkor rakj fel win7-et. -nemtudok felrakni, mert az nforce 3 chipset nem támogatja az ati kártyákat xp felett.

    Sorry az igénytelen megfogalmazásért, fáradt vagyok már :/

    Továbbá kérem az adminokat, ne töröljék a topicot, szeretnék segítséget kapni. :)

    Ui.: nem egy hülye felhasznnáló vagyok, értek én a gépekhez szerintem elég jól, driverek rendben vannak, most csak a hd 3000-es szériás kártyákkal van bajom. :)

    Szeretem a Löwenbräu-t :) -- sp3rhead felhasználónak 13 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

  • Viktor77

    titán

    válasz sp3rhead #1 üzenetére

    A kártya topicja: [link]
    A driver topicja: [link]

    Ezt zárom.

    Csinálni kell. Kész. Pont.

Aktív témák