Aktív témák

  • trbvszkij

    tag

    Hali,

    Én is kisvárosban lakom, csendes környéken, szal értem a problémád:) Nekem egyelőre a következő kombó hozott megváltást: Thermalright 947U + Papst 92mmes venti. Az utóbbi 1940es fordulaton 21dB-re van specifikálva, de nincs rá szükség, hogy ennyit menjen. Speedfannal le szoktam szabályozni 1400rpm alá (pontosan nem tudom, 1400 alatti fordulatokat nem jelez már ki, 1100ra saccolom), így már nem növeli meg a Sonata alapzaját (mert valljuk be, azért van neki, ha nem is sok). A konfig: NF7, Barton 2500+ @ 2378MHz @ 1,7V.

    Hőadatok: netezés, filmnézés közben bőven 50 fok alatt, idle akár 40 is. Játéknál pár percenként eléri az 54 fokot, ahol a Speedfan ráengedi teljes fordulaton a ventit, ami gyorsan visszahűti 52 fokra. Prime95 mellett is max. 55 fokot értem el (nyáron).

    The meaning of life: Well, it's nothing very special. Uh, try and be nice to people, avoid eating fat, read a good book every now and then, get some walking in, and try and live together in peace and harmony with people of all creeds and nations.

Aktív témák