Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Soká

    senior tag

    válasz Soká #8351 üzenetére

    És, hogy ne offoljak, (inkább csak gagyizzak), mellékelek pár fotót marókról.
    Talán Vikusz linkelte néhány napja a vateráról, én meg lecsaptam egyet, mert 6500-ért tényleg olcsónak tűnt (korábban mintha 10.000 körül árulták volna) aztán a helyszínen kiderült, hogy kétféle készlete is van az illetőnek, úgyhogy megvettem azt is.
    Hogy fogom-e használni őket? - az már kérdéses...
    Még nem volt időm kipróbálni (megforgatni) hogy lássam hasznavehető-e egyáltalán, de elsőra annyit tudok mondani, hogy félreérthetetlenül pofátlan CMT koppintás, már ami a színét illeti. Ha a minőségét is ilyen árnyalati pontossággal sikerül kopírozni (amire ugye csekély az esély), akkor jó vétel. De ha a hatból csak egy használható, még akkor is, hiszen például a CMT plattolómat jóval 20.000 felett vettem anno...
    A másik készlet 9000 körül van fent a vaterán (magyar nyelvű Möller címkével) de azt is 6500-ért adta. (nem is lenne értelme más áron adni) Az egyértelműen látszik, hogy a doboz két különböző forrásra utal, de a kések nagyon hasonlatosak kivitel szempontjából. Ugyanakkor nem egyformák, érdekes módon a két kontraprofilos marópár sem egyforma. Vigyáznom is kell majd, hogy ne kutyuljam össze őket!
    ,

    Vettem egy nagy menetmetsző készletet is, de azt megbántam, soha az életben nem lesz rá szükségem, úgyhogy megpróbálom levásárolni nála másra.

Új hozzászólás Aktív témák