Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vazzz

    őstag

    válasz thyeby #526 üzenetére

    Ez így van. Tavaly tavasszal vettünk egy házat, 3 hónapom volt a belső tér rendberakására, (augusztusban született meg a kisfiam, addigra készen kellett lennem) ebből 1,5 hónap alatt csináltam meg magamnak a teljes konyhát sajátkezűleg, burkolástól a festésig, csak az ajtófrontok festését bíztam szakemberre. Tudni kell, hogy napi 12-14 órát melózok munkahelyen, minden nap este 6-kor érek haza, és utána kezdtem neki a szekrénynek. Ha az ember a sajátját csinálja, sokkal nagyobb a lelkesedés, az tuti, ráadásul nem is kellemetlen érzés utána szerényen eldicsekedni azzal, hogy ez a te munkád. :)
    Egyszerű fehér mdf bútorról van szó, semmi extra, nekem már kicsit unalmas az agyonszínezett mdf, vagy dekoros cseresznye, calvados utánzat...persze abban is vannak csinosabb darabok. Sajna a valódi fából készült szekrényt nem engedhetem meg magamnak, így maradt ez, de nekem tökéletesen megfelel, és aki eddig nálunk járt, még mindenkinek tetszett.
    Meg is találtam a régi hsz-t, amiben a kecskeméti cimboráknak dicsekedtem el vele: :) [link]

Új hozzászólás Aktív témák