Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • thyeby

    őstag

    válasz Z0mbi #50822 üzenetére

    Nos, ott, ahol idegen csap kell, ott kitűnő ez a Domino. Nagyságrendekkel erősebb kötést ad a köldökcsap kötésnél, nem kell sose méricskélni semmit, csak odateszed, megnyomod, és már ragaszthatod. Nagyon pontos lesz az eredmény.
    Ki kellene keresnem (nem teszem meg), valahol fent van a neten a Festool CD-je filmekkel (amit kaptam a géphez vásárláskor, de még soha ki se vettem a tokjából). Azon jó sok felhasználási területet bemutat. Akár egy korlát elkészítését, akár egy ajtótokot. (De a sógoromnak ezzel "löktem össze" a garázsajtóját is, pedig csak a kicsi gépem van meg.)

    Nem tudom azzal érzékeltetni a felhasználás skáláját, hogy ha le van szabva méretre egy klasszikus hokedli összes alkatrésze, akkor ezzel a géppel kevesebb, mint 10 perc alatt összecsapolod, összeragasztod. Ezzel csak a használatának az egyszerűségét és a gyorsaságát tudom érzékeltetni.

    "Te Thyeby mire hasznalod 100x egy nap? "

    Ha készítek 100 db távcsöves puskát pl (fajáték készítő vagyok), akkor egészen pontosan 400 db lyukat kell Herr Domino-nak abszolválnia 1-2 órán belül a levehető távcsövekhez.

    Több fa van, mint asztalos!

Új hozzászólás Aktív témák