Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Grizzlu

    tag

    válasz Szalmakutya #42298 üzenetére

    Jaja, erre gondoltam. Meg az ehhez hasonlókra.

    Nem a Te szinted.. hát... nem is egy megélhetési asztalosé, az is biztos. De azért talán nem is fog széthullani a tizedik köbméter után. De ha köbméterre akarod gyalulni a fát, akkor a magam nagyon szerény tudása alapján szerintem azért egy ehhez hasonló gép megléte a minimum. Meg a három fázis is minimum, ami nyomatékosabb, ahogy mondod, kevésbé fog fulladni a gép. Ha belegondolsz, tíz legyalult köbméter után visszahozza az árát, ha azt levetíted bérgyalultatási költségekre. És nem kell rohangálni vele sehova, cipelni oda-vissza az anyagot. Maximum a forgáccsal kell majd szívnod :)

    Nyilván ezeknél a márkáknál nagyobb a rizikó, hogy nem százast fogsz ki, de ebben az árszegmensben úgy gondolom ez nagyjából mindegyik gépre igaz. Plusz ha veszel egy ilyet, nem árt némi utánállítás, ahogy azt már korábban említette valaki nem is olyan régen itt. Kell egy géplakatost keríteni, az átnézi. Vagy vele kell elmenni vásárolni.

    Itt van ez a Güde is. Nagyjából szerintem ugyanaz, mégis jobb teszteket találni róla a neten:

    [link]

    [ Szerkesztve ]

    MSI MAG Z590 Tomahawk WIFI, i5-11400F, Intel ARC380, 2x8 GB DDR4 Kingston HyperX Fury 3000 Mhz, BeQuiet PurePower 12M 650W

Új hozzászólás Aktív témák