Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • serfozotibi

    csendes tag

    válasz yooccoo #40600 üzenetére

    Ugyanezen a véleményen vagyok énis. Műhelyben állványossal fúrom, de ha helyszínen kell, a Dewalt akksis fúrómmal szoktam amibe egy jó minőségű forstner van fogva. Sablonom sincs, egy derékszög méretskálája mellett pontozok egy árral, és hadd szóljon. Már legalább 100 pánthelyet fúrtam így helyszínen ezzel a módszerrel, de még soha nem volt egyikkel sem probléma. ... most itt mosolygok magamban, ahogy ezt a pántfúrós témát olvasgattam. Esküszöm nem vagánykodás, csak a muszáj egy képet alkotnom magamról a számotokra: kinn élek Dániában, nagyon jól keresek, és a hobbim is ez a szakma, ezért aztán minden féle Istenverése szerszám van a műhelyemben, olyan is amire a legtöbb ember azt mondaná: ezmiez? :D Nahde! Még soha életemben eszembe nem jutott hogy valami úton módon felsőmaróval kéne pánthelyet fúrni. Az "ágyúval a verébre" szerintem nem is kifejezés erre... nekem valami olyasmi forog a fejemben hogy: űrsiklóval átugrom a sarki vegyesboltba. :DD Bocsi ha valakit megbántottam, esküszöm nem arcoskodom vagy ilyesmi, csak tényleg túlzás az srácok. :)
    Közben Thyeby kollega is csatlakozott. Gondoltam én hogy hasonló a véleményed Mesterúr. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák