Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vikusz77

    tag

    válasz thyeby #3986 üzenetére

    Igen a láncfűrészest ismerem, véleményem ugyanaz mint neked, szó szerint.
    Mint ahogy a körfűrészlapról is amit flexbe lehet tenni. Nagyon veszélyes, hiába tűnik fasza dolognak.

    Viszont kitaláltam most egy új terméket:), fémkorong (hasonló mint a gumikorong amire utána papírt teszel), csak ennek nincs luk a közepén és lennének rajta keményfémlapkából 2-3mm-es fogak, vagy durva keményfém szemcsék.
    Ezzel mint egy ráspolyjal lehetne darálni a fát.
    Mondjuk ez se lenne veszélytelen, de azért talán nem annyira.
    Szerintem van is már ilyen. De én most találtam fel:).
    szobrászoknak jó lenne, szerintem van is nekik valami hasonló.

    Legyezőkorongot is letesztelem.

    Tépőzáras nem kell szerintem, finomabb dolgokra ott van az excentercsiszoló.
    Polírozásra is jobb az szerintem.

    Négertárcsa érdekel még pl, bár az se olcsó.

    Illetve gyémánt betoncsiszolótárcsát kell majd esetleg használnom, ahhoz nem árt a teljesítmény azt hiszem.

    Jutubon láttam pl körkivágót is hozzá amivel gránitlapból vágták ki a csaptelepnek a likat. Az is jópofa volt:). Csak 80 dollár, meg nekem minek:).

  • Madmax81

    aktív tag

    válasz thyeby #3986 üzenetére

    Csodálkozok, h Madmax nem oszt észt ebben, pedig tőle még nem olvastam butaságot, és sok értékes tapasztalata van.

    Most a család barátnő az első meg a gyógyulás, sajna a PH és az tapasztalatok cseréje csak a második helyre került .
    Az ünnepek alatt nem is voltam gép közelben :D
    Majd utólag megnézem miről is van szó .

    Vikusz77
    Neked is jobbulást látom nem olyan vészes a sérülés .
    Ez most emlékeztetni fog hogy ismétlem magamat Soha ne becsüld alá " le " a gépedet mindig légy " résen " , látod én is "lazáskodtam" és baleset ért pedig már 4-5 éve dolgozok ezzel a géppel

    1956-2010 07.22 Varga László

Új hozzászólás Aktív témák