Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AndrewBlase

    senior tag

    válasz pbujna #39056 üzenetére

    Erre már nincs megoldás. Legalábbis olyan, hogy ne látszódjon, és tartós is legyen, nincs. :(

    A fa az ilyen. Ha (viszonylag) nyersen lett feldolgozva, és ráadásként nincs is "szakszerűen" tárolva (=fedett, jól szellőző helyen belécezve, neadjisten a bütü paraffinnal kezelve légszáraz állapot eléréséig), akkor szanaszét durrog.

    Vissza nem fogják venni, mert miért is tennék? Max akkor tudsz reklamálni, ha szárított anyagot rendeltél, és nem azt kaptál.

    Megragasztani nem lehet, mert mit is ragasztanál meg? Nem fogod tudni összenyomni a szétrepedt fát, hogy megfogja a ragasztó.

    Maximum keverhetsz faragasztó és csiszolatpor keverékéből "enyvet", és azzal betömködni (avagy fenyő színű fatapasszal betömni), de ez egyrészt meglátszik (ami szerintem rondább, mint a "természetes" repedés, másrészt idővel ki fog potyogni.

    Szóval én így hagynám. Esetleg belécezve letakarni egy palával felhasználásig, a nagyon repedt részt meg lehetőség szerint úgy forgatni, hogy kevésbé legyen feltűnő.

    Miért mindig én???

Új hozzászólás Aktív témák