Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Heffi

    őstag

    válasz Thomyyyyy #37929 üzenetére

    Én ilyet használok már több mint egy éve. Csak hálózaton keresztül játszok le MKV, m2ts, BD iso fájlokat, ritkábban avi-t, ezeket gond nélköl viszi. HD hangra nincs tapasztalatom, illtve annyi hogy lekeveri optikára, az szól normálisan. (Az erősítőm nem kezeli a HD hangokat) Van egy zenei video gyűjteményem, pár esetben nem jön át a hang, valami AAC formátum, vagy mifene). Illetve a 10-12 bites szinmélység beállításánál 3D kép nem jelenik meg a tévén. Még nem jöttem rá, mi okozza, a tv 3x volt cserélve és mindegyiknél jelentkezett ugyanez a probléma, a HDMI kábel is már jobb minőségű, mint a tartozék volt, szóval nem találtam meg az okot. Ezektől eltekintve rendben van, pontosabban engem kiszolgál. Játszok a gondolattal, hogy lecserélem egy A410-re, de nem biztos hogy a 40-45 Ft plusz költségeggel arányos javulást hozna nekem.

    Amúgy maga a készülék egy műanyag doboz, nem hiszem, hogy bárminek a dísze lenne. Magam részéről a tévé mögött, rejtve tartom, csak az infraérzékelő van látható helyen.

    Ja még annyi, hogy BD lejátszáskor a léptetés elég gyötrelmes, jópár másodperc eltelik, mire megjön a kép a hanghoz.

Új hozzászólás Aktív témák