Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • opr

    veterán

    Ez nem rossz, kb arban is van, arra, amire ezek valok, kozel tokeletes. A tokeletes plecsnit tolem akkor kapna meg, ha valami kevesebbet fogyaszto, gyengebb cpu lenne benne, mert amire ezeket hasznaljak, arra egy alig fogyaszto i3/r3 is tokeletesen eleg, cserebe az akkuidoben sokat jelenthetne, es a hutes se dolgozna annyira.

    Szerintem:
    - A bekapcs gombert jar a faszkorbacs, nem igaz, hogy nem tudjak egy billentyuzettol teljesen kulon gombra rakni.
    - Az OLED kijelzo nagyon oromteli, hogy kezd elterjedni a notikban, remelem par even belul mar a kozepkategoria is ilyeneket fog kapni. OLED, (OLED-hez kepest) matt felulet, gyonyoru es tupontos szinek, ~400 nit fenyero, es kesz is, tokeletes.
    - 13"-on mondjuk a felbontasbol is engednek, FHD boven eleg, es akkor ezzel is nyertunk akkuidot meg nemi teljesitmenyt is.
    - HDMI-bol igazan megkaphatta volna a teljes erteku 48gbps 2.1-et, hogy gond nelkul menjen rola a 4k@120hz+HDR.

    De ennyi, amugy tetszetos gep. Nem tokeletes, de szvsz arra, amire ezeket a kis 13"-os gepeket hasznalni szokas, ilyen aron, boven jo. Szep munka, ASUS. :K

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

  • opr

    veterán

    válasz vicze #5 üzenetére

    Tudom, hogy u-s i7, de azt nem tudtam, hogy van neki ilyen nagyon herelt modja, hogy csak 10W-ot vegyen fel. Viszont akkor is feleslegesnek erzem az i7-et. Semmi ertelme nincs, csak hogy ra lehet irni a dobozra, hogy i7. Plane, ha az emberi mukodeshez amugy is ki kell herelni. Tovabbra is azt mondom, hogy akkor mar inkabb i3/i5 lenne ide valo.

    HDMI: Ezt se tudtam, hogy cpu oldalon van korlatja, akkor viszont nem szoltam, kihoztak belole, amit ki lehetett, koszi az infot! :R

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

  • opr

    veterán

    válasz g@bo #12 üzenetére

    Utobbi harom-negy evben tobb kollegamnak is van OLED monitora/laptopja, egyik se panaszkodik beegesre, pedig eleg aljas modon hasznaljak, rendesen monitornak, tehat ha mas nem, a talca ~mindig ott figyel, kiveve film/jatek kozben. Cserebe viszont olyan rohadt gyonyoru kepuk van, hogy arra szo nincs. Reszemrol egy olyan eszkoznel, ami nagyon max 5 evente ugyis cserelve van, teljesen vallalhato kompromisszum az, amit az OLED ad.

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

  • opr

    veterán

    válasz vicze #14 üzenetére

    Igen, csak ott meg a thunderbolt hiánya szivat, amit az usb4 se old meg teljesen jól sajnos.
    Tegyük hozzá én simán elengedem a thunderboltot, ha cserébe hűvösebb működést kapom kb azonos teljesítmény mellett, tovább, de van, akinek ez nem opció. :(

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Új hozzászólás Aktív témák