Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Razermazer

    őstag

    válasz khorvat #3214 üzenetére

    Igen igen nálam is ilyesmi volt + ha hozzáadtam (én többet egyszerre nem 2-3-at) akkor feltolta a terhelést 2.00ra és megfagyott a router. Kezdetben vártam én is, volt hogy gondoltam had dolgozzon 1 napot is vártam, de akkor is 2.00-án pörgött.
    Tehát kitartó voltam, csak a belső kliens csinált ilyet. Külső telepített pendriveos verziót úgy terhelem ahogy akarom, soha nem megy el a gui se a webui. Nem is terheli a routert szinte semennyire.
    Szóval én maradok annál, egy esélyt még majd adok a belső kliensnek egy firmware frissítés után. De megint 20 napnál vagyok non-stop én nincs kedvem buherálni :D dsl-el eddig 22-nap alatt 36 giga ment fel, 85 nap alatt 178.
    Ugye a 10mbit az 10mbit :)

    akom: Nálad hogy megy a kliens? a belsőt használod gondolom ami a routeren van az 1 és a másik?
    Nekem 426 van a kliensbe, de ebből jó ha aktív 200-és az sem egyszerre megy. Letöltés csak 5 engedélyezett egy időben felfelé szintén(nincs is értelme többnek ehhez a sebességhez). Gyakorlatilag ezt ez a router séróból levágja, a 10mbit-es adsl meg nem kihívás neki. Nem is azért vettem, hogy agyonterheljem hanem az erősebb wifi, hardver és a jövőállósága miatt.

    [ Szerkesztve ]

    Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

Új hozzászólás Aktív témák