Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • farkas-j

    őstag

    válasz Kendek #3527 üzenetére

    Neked és MaCS_70-nek is köszönöm a válaszokat!
    Jelenleg egy TP-Link Archer C5 v1.2-őt használok nagy megelégedéssel. Most viszont szükségem lenne VPN képes routerre 30-35eFt értékhatárig. Sokat keresgéltem és úgy tűnt meg lesz a befutó mégpedig a Cisco RV130W router "személyében". A WiFi miatt ugyan nagy kompromisszum lett volna, de a C5-öt beállítottam volna AP-nak. Ahogy körbekérdeztem a VPN fórumon kiderült, hogy nem túl conbos eszköz arra a feladatra amire nekem kell. Pillanatnyilag 150/10-es kábel net (de ez most fog emelkedni), okos otthon eszközök kezelése, biztonsági kamerák, Torrent (nem a router futtatná), videó stream, és egyebek. Szükségem van gigabites hálózatra, stabil és jó hatótávolságú 2,4 és 5GHz-es WiFi-re, hardveres NAT-ra és nagy megbízhatóságra, stabilításra. Az ASUS háza táján is nézelődtem a VPN miatt, de itt meg a szóba jöhető ASUS RT-AC66U B1-nél azt olvastam, hogy nincs benne hardveres NAT, emiatt sok kapcsolódásnál (pl. Torrent) belassulhat. Emiatt állítólag a Broadcom procisok kerülendők. Az AC87U-ban viszont úgy olvastam, hogy újabb Broadcom proci van amiben van hardveres NAT, ezért jelenleg ez irányba hajlok, ráadásul még a megfizethetőség határán van. Jó irányban mentem el?

    Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

Új hozzászólás Aktív témák