Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick4

    félisten

    válasz Dragon3000 #5938 üzenetére

    Ezért is írtam, hogy többnek van olyan baja, nem mindnek, többnek. Gondolom érted, ez mit jelent..
    Még én is láttam már párat, holott úgy gondolom, nem kellett volna, én csak egy routert akartam, amit berakok, majd 4-5 évig rá se nézek, az előtő WDR-3600-asom tudta ezt, csak más lassú lett. Februárban vettem az első AC65P-t, annak a gariztatása már megtörtént, itt van a dobozos AC65P, a mi még a fóliából se lett kibontva, a jelenleg futó AC65P-s routeremet még akkor vettem, mikor a másikat csomagoltam valamikor májusban a garis elszállításhoz, de három héten belül lecserélem egy másikra, mert ugyan a gyári rendszerrel hibátlan, sőt, most már megy 80-90 napja, de openwrt-vel nekem vacakolt, a gyári rendszer tripla flashelésben bíztam, de nem értem, ez volt-e a megoldás, vagy csak szerencsém van, sőt, talán mint ha a gyárira először feltolt openwrt stabilabb lett volna a többinél, de vicc, hogy ilyeneket meg lehet figyelgetni, és ennél meg lehetett.
    Nekem ezek után kevés bizodalmam maradt, pedig anno volt WL-500gP-m is, érdekes módon annak is router halál lett a vége.

    informatikus cég tulaj barátom le akart beszélni az asus hálózati termékekről, de nem hagytam magam, azt mondta, nekik nem fér bele a 10X-es haszon se, ha utána havonta hergelni kell valami eszközt, jó oka volt rá, hogy távol maradnak ezektől a dolgoktól...

    [ Szerkesztve ]

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák