Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Exelsior24

    aktív tag

    válasz sony309 #18709 üzenetére

    Szia!

    Szerintem felesleges aggódnod, ahogy előttem is írták modernebb SoC dolgozik már ezekben az AX-es routerekben, fejlettebb gyártástechnológia, kisebb energiaigény, és hőtermelés. Ráadásul az ASUS szerintem amúgy is oda szokott figyelni a megfelelő hűtés kialakítására, eddig ahány ASUS routerem volt, mindegyiken volt bőségesen szellőző nyílás, plusz amit neten találtam szétszedős videókat és képeket, azokon pedig látszik, hogy heat-shield is szoktak alkalmazni a SoC-on szóval a megfelelő, szükséges hűtése biztosan megvan.
    Nekem ugyan nincs RT-AX55-ös routeren, de amikor váltanom kellett, és keresgéltem a régi 6-7 éves routerem helyére, az volt az egyik kiszemelt, csak sajnos nincs rajt USB csatlakozó, nekem pedig arra szükségem volt, így végül TUF-AX5400 lett helyette, de az AX55 top1-es eladás árukeresőn, és kb 95%-os pozitív értékelése van, szóval egy alap háztartás WiFi szükségleteit szerintem remekül kiszolgálja.

    [ Szerkesztve ]

    Steam / PlayStation: Exelsior24 / Nintendo Switch Friend Code: SW-3907-8356-3882

Új hozzászólás Aktív témák