Új hozzászólás Aktív témák

  • B-L-A-C-K

    titán

    Kezdem elveszteni a fonalat...

    Ugye az eredetin problémám a wifi miért csak 500-at lát Digi1000-nél, mikor a router notebook közötti kapcsolat 2,4Gbps...

    Na most eddig vezetéken csak Asus routerből (AX82U) csekkoltam a sebesség, úgy az 1000 megvan vagyis egész pontosan 950. Wifin ugye 2 eszközöm tudja az AX-et, mindkét eszközön ~500 körüli sebességet értem el, miközben semmi nem indokolja hogy ne lehetne meg ugyan úgy a 950, de már egy 700nak is örülnék. Már minden beállítást néztem de semmi. Most kábelen lecsekkoltam a sebességet, és Asus Routerből 300 mértem speedtest szerint 2 eszközön is 1Gbps Lan portból (router menüből mérve megvan a 950). Utána hagytam az Asus routert, közvetlen Digi routerből kábelen szintén csak ~300-at mértem. Ha rákötöm vissza a routerem és router menüjéből csinálok speed testet újra ~950-et lát, wifin 500...

    Most itt akkor mi a turó van?

    Már eleve az nem tiszta ha közvetlen Digi routerből megyek akkor hogy lesz 300 csak a sebesség? Ha rádugom az Asus routerre ott meg hogy mér routerből 950-et...

    Illetve ha 300-at lát kábelen speedtestbe, wifin hogy lesz 500-am? Szóval nekem ezek misztikus dolgok, de valaki segítsen már mi a túrót csináljak. Gondolom ha közvetlen digiből már 1000-et látnék akkor Wifi-m is jó lenne egyből a max sebesség...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák