Új hozzászólás Aktív témák

  • Rocco

    csendes tag

    válasz batagy #988 üzenetére

    Szia!
    Válaszolnék!

    1. Van egy nagyon jó képminőséggel rendelkező bazi nagy tv-m, ami nem smart tv. Ezzel ez eszközzel kb Smart Tv ként tudom használni.

    2. A MOS FW Youtube funkciója ugyan úgy nem működik jelenleg, mint az eszköz saját FW-je esetében. Ami működik, az a Youtube ős régi verziója, ahol a telefonoddal a youtube.com/pair tudsz csatlakozni a wifis csatlakozás helyett. Macera is, meg am is ezer éves történet. Jah és nem különben minden hosszú zenénél, vagy filmnél eldobja a kapcsolatot.

    3. 04.00.02 ről enged MOS ra menni, ha downgradeolsz 2.05-re, amit menüből meg is tudsz csinálni.

    4. ha Mos van fent, simán a resetes módszerrel fel megy a másik FW. Legalább is, amiket eddig én teszteltem, azok felmentek.

    U.I.: Ez egy teljesen jó cucc volt, hogy a "buta" Tv ből "okos" TV-t csinálj. Bár igaz, hogy a LAN böngészésen és a Youtubeon másra nem nagyon volt már jó. De, legalább lehetett Youtube mixeket hallgatni, vagy filmeket nézni. Azért sajnálom a tulajdonosokat, mert kifizették az eszköz értékét és pofátlanságnak tartom, hogy egyszerűen Uk-Muk-Fuck használhatatlanná teszik egyéb intézkedésekkel. Nem mellesleg, még mindig árulja az ASUS és más forgalmazó is a terméket, holott, jelenlegi helyzetét tekintve kb papírnehezéknek jó, vagy ajtót kitámasztani.
    Én szerettem ezt a jó kis cuccot és igazán kár érte, hogy a kukában landoljon....

    Létezik használható Custom Fw a MOS-on kívül? Ha igen, hol érhető el?

    [ Szerkesztve ]

    Nem Fogok Dárendbézre Dudorogni!

Új hozzászólás Aktív témák