Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • question man

    tag

    hát nekem is lessz egy köröm az nse kft.-vel most nem rég múlt 1 éves a notim és volt olyan kedves hogy a tft panelján elkezdett néhány pixel szépen besötétedni szép szürkék maradnak mindíg mikor fényesnek kellene lenniük olyan saccra 6-8 darab nem nagyon zavaró csak hát mégis azok lassan ki is fognak lehet égni és akkor a sok kis fekete pötty az agyamra megy de amiket itt olvastam egyre kissebb a lelkesedés bennem hogy beszéljek velük és elküldjem a notit javításba :(

    a számítógépek füsttel működnek

  • question man

    tag

    Nos megkezdődöt harcom a nootebook javítására vonatkozólag ma vitte el a futár szolgálat :DDD De ha tudtam volna hogy csak székesfehérvárra kell vinni akkor át ugrottam volna veszprémből és meg is vártam volna a javítást de így legalább 1 hónapot várhatok :DDD
    nem tudom mi lessz de remélem minden jól fog menni bár azt hiszem cirka 15 hibás pixellel már csak ki cserélik a kijelzőt :DD
    Az ügyfél szolgálat hagy maga után némi kívánnivalót nem is keveset 3szor kellett velük eggyeztetnem mire megértették mit is akarok :O bár azt nem tudom felfogni hogy ha elfakszoltam a számlát amin minden rajta van akkor miért kellett még bediktálnom minden adatom a kedves hölgynek :O "mert nem találta a 30 perdce elküldött faxot" ja azt nem is említve hogy a garanciális ügyekkel foglalkozó hölgy csak 13:00-16:00-ig dolgozik :)) kicsit furcsa és még mindezek mellé azt kérte hogy a számlámról egy fénymásolatot dobjak be a gép mellé mert kell a szervíznek :W minek ha már egyszer faxban elküldtem :W :W
    a nőci kicsit kiakasztott de a legidegesítőbb az volt hogy nagyon nehezen értette meg hogy egy Asus A6U notinak hogyan kezdődhet a gyári száma 5-össel :W :W :W csak 20 percembe került mire megmagyaráztam neki hogy nem tudom nem én találtam ki a gyári számot :W :W és ekkor kérte hogy faxoljam el a papírjait :W
    de a totális meglepődésem akkor volt mikor kérte hogy a noti mellé csomagoljam oda a gyári driver CD-t is :((( nem vágom minek mert egy szervízben már csak kellene lenni egy driver cd-nek vagy csak én képzelek sokat :((( és ezt még tudta tetőzni azzal hogy tegyem még a gép mellé a jótállási jegy első oldalának fénymásolatát :((( ez viszont már nekem teljes homály hogy miért mivel azt nekik ki kellene tölteni vagy nem :F sőt le is pecsételni hogy ők javították :F de nem szóltam semmit csak mindent összekészleteztem és meglátjuk mi lessz :F

    a számítógépek füsttel működnek

  • question man

    tag

    nos most akkor én egy tényleg meg elégedett NSE javíttatásos vagyok azt hiszem mivel ma meg is kaptam a notimat és nem csak a kijelzőt cserélték ki hanem mivel megemlítettem így a fedlapot is :DDD és mindezt szerintem rekord idő alatt ami összesen 6 nap volt és reggel 10-re már itt is volt a notim :DDD Egy nagy piros pont jár az NSE kft-nek csak az ügyintéző hölgyet kellene lecserélni azt hiszem :DDD de ezen felül minden jó :C :C :C

    a számítógépek füsttel működnek

Új hozzászólás Aktív témák