Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pandabyebye

    csendes tag

    Sziasztok!

    Egy elég furcsa problémával fordulok hozzátok. Van egy Asus x5di laposom amit 2010 decemberében vásároltam. kb 1 hónapja, elkezdett játszadozni azzal, hogy nem ismeri fel az usbs egeret, egyszer felismeri és működik, majd előre látható okok nélkül egyik pillanatról a másikra megáll az egér és géprestart kell hogy működjön újból. Win 7 premium 64 bit a rendszer, újratelepítettem, drivereket nézegettem stb. Kipróbáltam 2 egérrel még, mind a kettővel ezt csinálja, gyanakodtam h az usb rossz, de bedugtam a pendriveom, beállítottam readyboost üzemmódba és tökéletesen működik, egyszer sem dobja ki h nem érzékelné :\
    Nézegettem hogy talán az usb 2.0 driverek rosszak vagy valami, de nem nagyon mertem még belenyúlni, elég idegesítő probléma főleg mikor játék közben gondol egyet a gép, kiadja a szokásos hangot ( mikor lecsatlakoztatunk valami removable devicet ) és már nincs egér, utána ki be dugdoshatom, b*ssza felismerni :\ . Kétlem, hogy mind3 egerem rossz lenne, de azt is hogy az usb slot a gyengélkedő mivel ugye viszi a pendriveot simán. 3 usb slot van ebből 1et használok sűrűn de a másik kettőbe ha bedugom ugyanezt csinálja :((
    Válaszotokat előre is köszönöm! :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák