Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Babajenks

    csendes tag

    válasz kokokka #18988 üzenetére

    hali

    Sajnos pont ez a lényege,hogy megvedd az újabb op-ot,

    véleményem szerint ha nincs megfelelő driver akkor megette a fene,
    onnantól nem teljes értékű, kisebb érvágás ha csak az usb3, és a wifi-t nem kezeli megfelelően
    (vga sanszosabb,kék-fekete képernyő, újraindul,, átváltás hiánya az "integrált chippel"=óra alatt lemerül az akku)
    de simán ha egykét funkció kimarad ,az is gáz,teljes mértékben értelek.

    valószínűleg hasonló cipőben járok majd,tervezek venni egy asus-t, én is kitartanék a win7 mellett de nagy valószínűséggel 8 lesz, itt is a driver hiánya......

    olvastam olyas félét más fórumon hogy:
    (más gyártó driver-e,megegyező hardwer mellett működhet,kezelheti) ott mondjuk a vga egyezett .esetedben a wifi kártyára gondolok,,,
    érdemes szétnézni hátha,,,

    valószínű hogy csak w8-al lesz kerek a gép,de! mivel szoktam naív lenni, elkérném Torrente nevű ismerősömtől a legális w8-át :) , lepróbálnám hardveresen a gépet a gyári hiba elkerülése végett
    (elég gyakori mostanában hogy nem hibátlanok), aztán jöhet a hetes kísérletezés w7 driver terén,,, én ezt tenném.

    Lehet hogy tényleg csak a 8-al lesz jó, :)) , emellett az is hogy használható lesz 7-el,,,,,,,,,,,

    de nálam sokkal tapasztaltabb felhasználók többet tudnak segíteni valszeg,,remélem.

    Babajenks

  • Titmouse09

    aktív tag

    válasz kokokka #19014 üzenetére

    Hali. Nekem is ilyen gépem van.
    Én W8x64-el használom, és a kamerát felrakta a CD. Lehet neked azért nem jó, mert a CD W8, a rendszered meg W8.1. Esetleg próbáld meg felrakni a LifeFrame programot, hátha felkelti.

    Valamint ajánlom figyelmedbe a következő 2 dolgot: Az USB3.0 működéséhez kell egy chipset driver, valamint a kártyaolvasóhoz is kell egy driver, amit nem kapunk meg, és nekem nem működött nélküle. Én azt az X550CC support oldaláról töltöttem le és jó hozzá.

    Xiaomi Redmi 3, Samsung Galaxy Tab S2 9.7 VE

Új hozzászólás Aktív témák