Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mr.Skynet

    senior tag

    válasz csóri #11975 üzenetére

    Sziasztok!

    csóri: bár korai lenne kijelenteni, hogy széria hibás gépekről lenne szó, de ha picit feljebb görgetsz szinte folyamatosan gondok vannak a K52JE gépekkel. Ahogy olvastad is sok gond van a szervizekkel, talán ezért is kértek tőled már értékelést. Ha esetleg valami nagyon hasonlót szeretnél, akkor tudom ajánlani ami nekem is van, tehát K52JR szériát annyival tud többet, hogy 512Mb helyett 1Gb vga ram-ja van.. A jelenlegi K50IN gépedben lévő Nvidia G102M -től az Ati HD5470 kb. 3x erősebb, persze ez ne tévesszen meg, nem lesz egy húh de gémer géped. Maga a gép egy beton stabil, jól összerakott megbízható cucc, nekem volt mikor 7nap 24 órában ment gond nélkül, nem vagyok egy nagy játékos lent vannak játék teszt eredmények is. Egyébként lehet tuningolnia vga-t, csak nem sok értelme van, nálam 3dmark06 alap 4200ponton dobott + ~10%-ot.

    dzsozefo: A kinézett procid: AMD Sempron V120 ami mondjuk úgy, hogy biztos jobb a kis Celeronodnál amiről teszt eredmény mondhatni nincs is a neten, de ez nem gond, mert az AMD-ről van, nálad pedig ott az a kis Intel csoda, szóval tudsz hasonlítani, ha nyomsz pár tesztet :)) Igazából ezek inkább netbook-ba szánt procik nem notebook-ba tehát az alacsony fogyasztás a fő előnyük, amiben itt az Intel nyer is 19w-al az Amd 25W -ja ellen... ha viszont emiatt váltanál gépet és 25w tdp még belefér neked akku ügyileg, akkor szerintem kezd azzal, hogy P8400-as cpu-val szerelt gépet nézegetsz, az is 25W tdp és 10x lekörözi a fenti kicsiket... Halkan jegyzem meg, hogy GM45 vagy PM45 chipsetes összes laptop támogatja ezt a procit tehát már ~100ezres gépbe is beletehetnéd, maga a proci pedig 15ezer itt a PH-n szóval nem kell hinni a horror árú komplett notik 150-200ezres árainak ha ilyet dob ki a kereső...

Új hozzászólás Aktív témák