Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • virkir

    veterán

    válasz Gorneck #1251 üzenetére

    A SATA 1-2-n vannak a vinyók enhanced IDE módban.
    Nem értem én sem mert az xp szokott a legháklisabb lenni a sata vinyókra, a Hirens sem akar indulni ott eljutok odáig, hogy kiválasszam mi induljon és onnan nem csinál semmit.

    Első telepítést ellámáztam elfelejtettem beállítani a pontos időt a biosba majd a vista lezárta magát mikor onnan állítottam be. Az ezt követő telepítés összefosta magát a chipset driver telepítés közben és ismét lezárta magát. A harmadik vista a beépített tűzfal és vírusirtó ellenére beszedett egy halom trójait pedig nőjön az orromra billentyűzet semmi necces oldalra nem mentem.
    Itt meguntam a vistát vissza tértem az xp-hez ez meg tegnapra mire jöttem haza fogadott fehér alapon figyelmeztető feliratú háttérrel, hogy megint gáz van.
    Két óra irtás után is visszamászott a tetű trójai és ebből lett az ötödik telepítés múlt szerda óta. Úgy, hogy tele van a tököm az állandó telepítésekkel ezért tegnap kipróbáltam, hogy lementem az egészet amikor már rendben összeállt a rendszert csak épp visszatölteni nem sikerül.

    "Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

Új hozzászólás Aktív témák