Új hozzászólás Aktív témák

  • Rusher

    őstag

    válasz tom_tol #534 üzenetére

    Nálam sem...kikapcsolom a tápot bármikor utána amikor bekapcsolom akkor ugye a kétszer indulás van ami természetes és utána elindul úgy ahogy volt uyganazokon a beállításokon....inkább én is azt mondom, hogy ami ettől lereseteli a beállításokat az valszeg instabil valahol... :K

    Más: Tudna valaki ésszerű beállításokat erre a GTL Tweakre? Tegyük fel nagyjából tisztában vagyok vele mi a lényege, de milyen érték az optimális, ha nem csak véletlenszerűen akarom állítgatni -/+ az értékeket hanem kiszámolni....kijönnek különböző számok, de minek mennyinek kéne lenni? Tehát mi az az érték amitől mondjuk a határértékhez közelebbi értéket - vagy +-ba kell adni? Mennyi az optimális feszültség? Láttam különböző elméleteket erre, de hiába próbálgatom semmi....sőt az is elhangzott, hogy a 0-3-ig GTL Ref. nem magonkénti beállítás, de akkor ez mi [link]? Egy kétmagos procinál csak Core 0 és 1 van....most akkor csak az első két érték számít dual core prociknál? Kezdem elveszteni a fonalat, mert én nem találomra szeretném állítgatni +/- valamennyit hanem tudni szeretném, hogy hogy kell valójában.... :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák