Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mob_zzz

    aktív tag

    válasz Wajk #967 üzenetére

    Szerintem csak nagyon olcsón lehetne eladni a gigás memót, mert ugye 2gb-ost kapni boltban már 6000HUF körül, szóval maximum 1500-2000 forintért lenne reális eladni a most gépben lévőt. Az meg nem biztos, hogy megéri, mert talán a gariztatásnál még szükség lehet rá.
    Más téma: külső monitort tettem rá minap és néhány dolgon meglepődtem. Az egyik: akksiról ment és Auto-Powersaving módban volt a gép, így viszont a monitor 1280x1024-es felbontását összevissza zizegve, csíkozva, használhatatlanul jelenítette meg, mikor egyedül a külső monitorra irányítottam a képet. High Performance-ra kapcsolva megszűnt ez a gond, sőt, ha visszaállítottam Autora, akkor már Auto-High Performance módba állt. Viszont utóbbi esetén mikor a beépített kijelzőre kapcsoltam vissza, maradt A-H módon. Szerintem logikusabb lenne, hogy (ha nem bírja Power-Saving esetén megjeleníteni a nagy felbontást), akkor Auto módban A-H-ra kapcsolna (mint mikor bedugom konnektorba), amikor pedig visszaváltok, akkor ő is visszavált. De ez csak az egyik. Amit még nem értettem, hogy klón módban miért nem a kijelzők saját megadott felbontásait használja. Miért állítja mindkettőt 1024x600 vagy 1280x1024-be? Amikor pedig bármelyik megjelenítési módról visszaváltok a netbook kijelzőjére, hogy egyedüli megjelenítőként szeretném használni, meghagyja a nagy felbontást, nem vált vissza natívra. Sőt, olyan is volt, mikor 800x600-ba váltott vissza.
    Ezek így, kicsit kényelmetlenné teszik számomra a külső monitor használatát. Ha van tippetek, ne tartsátok magatokban!

  • Keva22

    csendes tag

    válasz Wajk #967 üzenetére

    iqhánterz, nyilván nem látja más rajtatok kivűl hogy milyen alkalmazásokat használsz, ha valaki 1 böngészöt futtat csak annak nyilván elég 1 giga, aki meg 3 photoshopott meg 2 wordot annak meg nyilván nem...omg

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák