Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Attieee

    csendes tag

    válasz Nyugdíjas #502 üzenetére

    Minden jelszót illetve fontos adatot töröltem a gépről mielőtt beadtam volna, nem is azzal van a gond, hanem hogy az ember feltesz magának jópár programot ami nem 2 percig tart. Ezenkívül volt rajta 40 giga személyes jellegű, de nem titkos fájl, amit akármikor pótolok, csak az sem 2 perc.
    Adhatnál tanácsot hogy egy futárral akinek semmi köze az egészhez hogy vitatkozzak, vagy egy telefonos ügyintézővel mit tudok keménykedni amikor az csak annyit tud mondani hogy küldjem el mégegyszer a szervízbe, és mikor negyedszerre tértem rá hogy akkor hogy kárpótolnak, megadta a szervízvezető számát és e-mailjét aki keddig tanfolyamon van. Szóval ne hidd hogy nem próbálkoztam, egyszerűen teljesen tehetetlen az ember egy ilyen multival szemben. Azonkívül a kereskedőnél is kb 20 percet üvöltöztem az eladóval, internetről kinyomtatott fogyasztóvédelmi törvénnyel a kezembe, de vele sem tudtam mit kezdeni, esetleg összetörhettem volna az üveg vitrineket, (erre amúgy fel is készültem) ami után teljesen biztos hogy nem lesz jó laptopom. Várom a tanácsod!

Új hozzászólás Aktív témák