Új hozzászólás Aktív témák

  • edeleny

    őstag

    Szoval.
    1, Én is az X2-n gondolkodom,nem mintha nem lenne elég a 3,2 venice,ugyan is azt ezzel is meg tudom csinálni,mint ahogy már megcsináltam párszor,hogy CD-t irtam,konvertáltam,Torrentletöltés folyt,és bondésztem egyszerre.Na jo nem kö kemény konvertálás volt,csak a Néronak kellett átszámolni egy DVD-t.(ja a VSO-val irtam).Épp a játékok miatt elöször a VGA karit (x700pro) szeretném lecserélni,a kiszemelt egy X1650XT csak azt még nem lehet kapni,lehet,hogy mégis csak 7600GT lesz az áldozat.

    2,Nem tudom a beállitásaidat,de nálam 10x240-nél még ment a HTx5,ugy ezen a környéken van vége.Konkrétan nem irtad,hogy milyen szorzot is veszel vissza,de feltételezem,nem a prociét.Probáld ki az N-Tunet,az winfos alol tudja állitgatni,és látod a végeredményt is,ha ugy állitod be akkor egy egy lefagyás után alapon áll fel a winfos,és látod,hogy ott a vége.

    3, Ilyen konkrét számokat már nem tudok,lasan egy éve nem jártam a BIOS környékén,de ha jol em,lékszem:
    Fsb:260
    Multipe.auto
    Pci-e frek:105
    Cpu Volt:1,45
    DDR volt 2,75 ??
    Pci frek:33,33

    Ht link:4
    1T 2,5 3 3 7 ? ? ? ?
    A DDR400-as RAM-ok visszaosztva 333-ra,igy valosan 417-en mennek.

    Az interneten előtt is ugyan ennyi hülye volt mint most, csak a világ nem tudta róluk, hogy azok.

Új hozzászólás Aktív témák