Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tusi_

    addikt

    válasz Géjza #2007 üzenetére

    Igen, UW-s, bar ez pixelben ha jol szamoltam kb 33% plusz.

    Az ACC-ben - hogy ON-ok is legyunk - pl a tukor nalam mindig ki van kapcsolva, kb 20 fps-t hoz a konyhara es a normal shadowt is csak highra veszem. Ezzel sajnos az a baj, hogy neha eltunik az arnyek az autok alol es olyanok, mintha siklananak a beton felett. Minden jatekban max mediumra teszem a shadow-t, mert neha szurrealisan elesek az elek egy vetett arnyeknal, de itt sajnos benan nez ki high alatt, illetve neha highon is.
    Temporal AA-t hasznalok, mert nekem a TAA furcsa, Temporal AA meg epicen kell legyen, mert highon, vagy alatta ghostingol az auto replayben.

    Igen, elbirna meg a game egy kis optimalizaciot, de ez nem rajtunk mulik, kunos meg nem egy codemasters, ahol 200 embert ranyomank az optimalizaciora. Itt asszem 20an vannak es kalapkabat.

    Mas nem marad, mint HW-t pakolni ala. De az meg egyelore ketes, mikor lesz. Most az intel szepen arat vagott a procijain, de en AMD fan vagyok, sosem volt inteles gepem, Nv kartyam is csak amiota elkezdtem szimezni, kb egy eve. Anno nem volt jo Radeon, csak a Vega, illetve a Radeon7, ami egy mellekvagany volt.
    Majd meglatjuk.

    5600x-nel szvsz nem a tobblett max fps a lenyeg, hanem hogy nem esik be! A videoban pont az a lenyeg, hogy amikor a srac alva marad Brands hatcben a rajtnal, alig megy lejebb az amugyis kicsit magasabb fps. Ugyan VGA usage nincs mutatva, erre kivancsi lettem volna meg.

    eat, sleep, play, replay

Új hozzászólás Aktív témák