Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vlevi

    nagyúr

    válasz andrasth #200 üzenetére

    Asszem én is kénytelen leszek a 4k TV-n visszapróbálkozni a 2560x1440-el, vagy akár a FullHD-val, és a TV-re bízni a felskálázást.
    Nekem úgy jött össze a 100fps, hogy kb a beállítások egy részét közepesre, alacsonyra tettem.
    Próbáltam EPIC beállításban, 4K-n, de a 20-21fps nem volt túl szívderítő látvány :D
    De tegnap este kipróbáltam, hogy mit tudok a Huracannal a "régi" Assettoban. Nos, ott is lejjeb van véve a grafika, meg azhiszem a post-process is ki van kapcsolva, és ott jóval magasabb a framerate, 120 környékét karcolja. Viszont, így látványra, nekem a régiben jóval egyszerűbbnek tűnik a megjelenítés. Mondom persze ezt most, mert 2 éve az volt a hű-meg-há-defasza. Mondjuk az Assetto1-ben (így hívom, hogy egyértelmű legyen, melyikre gondolok) a post process tényleg rengeteget dob a grafikán, ezzel együtt persze sokat lassít a megjelenítésen. Nem tudom, ACC-ben ki lehet-e kapcsolni teljesen a post-process-t? Mintha az rémlene, hogy low-mid-high lenne csak, off nincsen?
    De még próbálkozok a beállításokkal, hátha lehet valahol lopni néhány képkockányi gyorsulást. A Track Detail-t nem akarom lejjebb venni, mert akkor szoktak eltűnni a pálya széléről a viszonyítási pontok.

Új hozzászólás Aktív témák