Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • barcalaci84

    őstag

    válasz Motion_Blur #812 üzenetére

    spec eventeken azért szerintem egész jó már most is az ai ellen versenyezni, sőt rohadt jó kis futamokat mentem már...
    de igen a bmw e30 as futamon a medium simán meglett , hardon és alienen az első kettővel nem nagyon boldogulok...pedig már bementem 2.05 alá és még így is csak éppen hogy közeledek rájuk...
    és a különbség et sem érzem , mert kb ugyanaz alienen meg hardon a tempója...
    de amint megelőztem a másodikat, akkor simán lemarad az a kocsi is...
    a quick raceken az első kanyar ami nagyon gáz még, de utána ott is jókat lehet csatázni sokszor...

    [ Szerkesztve ]

  • fLeSs

    nagyúr

    válasz Motion_Blur #812 üzenetére

    Ez a játék qrvajó, de amúgy az AI érdekel a legkevésbé. :D Bár így, hogy már szinte tényleg olyan, mintha emberek ellen játszanék (már túlságosan is pancser néha) így talán elviselhető (rFactorban és a többiben hánynom kell amikor azt látom, hogy az AI autók libasorban mennek egymás után, 99%-ban ezért iRacingelek).
    Az lesz a kérdés, hogy milyenre csinálják a multiplayert. Ha olyan lesz, mint az összes többi szim (kivéve az iRacinget), akkor ezzel sem fognak sokan multiban játszani, millióféle szerver, millióféle moddal, mindenféle file mismatch-ekkel. Sztem az alap az kéne hogy legyen, hogy minden szerveren konstans időközönként (pl. 1 óra vagy 2 óra) van a verseny. Most az van, hogy felcsatlakozok egy szerverre, és fogalmam sincs, hogy mikor lesz verseny, vagy hogy mikor lesz időmérő vagy akármi.
    Ha tudnánk, hogy xy szerveren minden 2 órában verseny van (ami mondjuk 30-60 perces, és a maradék 60-90 percben pedig gyakorlás+qualify megy), akkor az emberek tudnának rá készülni, és ez azonnal vmiféle rendezettséget és kiszámíthatóságot hozna a multiplayerbe, tutira nőne a színvonal és nem lenne millió szerver 1-3 emberrel, hanem jóval kevesebb, de tényleges versenyekkel. A ligák is ezért működnek, a kiszámíthatóság miatt, viszont nem mindenki akar 1-2 hetet várni egy versenyre.

    [ Szerkesztve ]

    "I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

Új hozzászólás Aktív témák