Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Anubris

    őstag

    válasz NB2 #1805 üzenetére

    Erről tudsz küldeni linket, eddig én azt olvastam, hogy északi viking story lesz.

  • s4hu|SyD^

    addikt

    válasz NB2 #1805 üzenetére

    Elvileg Vikinges lesz, mint az kiderült a Division 2 poszterből, bár én is jobban örülnék Rómának, ami adja magát.

    Nem is egymás után csinálták az Origins-t meg az Odyssey-t hanem párhuzamosan, pont ez lett a baj és gondolom ők is látták. Origins az teljesen más minőséget képvisel, tegnap sikeresen befejeztem az utolsó DLC-t is ott, már csak pár kérdőjel van a fő térképen, de elmondhatom, hogy a 70-80 óra alatt nagyon jól éreztem magam, régen tetszett ennyire egy játék, mind látványban és történetileg.

    Viszont emellett az MMO énem pedig azt a 120 órát is élvezte az Odyssey-ben, amit sokszor az unalmas küldetésekkel és erődök kiírtásával töltöttem. Ebből is látszik, hogy 2 célközönséget céloztak meg. Aki nem szereti az MMO-kat és kicsit mélyebben RPG elemeket csak a sztori érdekli az simán végigjátszhatja a játékot úgy, hogy nem kell semmi unalmasat csinálnia és a végére rengeteg kérdőjel marad majd a térképen. Az elején én is csinálgattam a küldetéseket a tábláról aztán csak felvettem és ha véletlen kész lett akkor örültem. Most már én is inkább küldetésezek és ami útba esik azt megcsinálom, illetve nyilván ha már csak pár kérdőjel van a területeken akkor gyorsan megcsinálom azokat.

    Ami nekem jobban bejön az Odyssey-ben az éppen a harc, az RPG elemek szóval, hogy a ruha kinézetét át tudom szabni darabonként, trait-ek fegyvereken meg páncélon, nekem ezek mind hiányoztak Origins-ben. A pajzs oké, az Origins-ben bár 1 kezemen meg tudom használni, hogy hányszor használtam. Lopakodás nekem nem probléma, Odyssey-ben sem ha akarom akkor úgy megyek végig a nagy erődön.

    Viszont az, hogy zsoldosok vagyunk ez nekem nagyon nem jön be az Odyssey-ban, valahogy kevésbé élem bele magam illetve így kevésbé érdekel, hogy kit is ölök, ami szerintem sokat ront az élményen.

    [ Szerkesztve ]

    "Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

Új hozzászólás Aktív témák