Új hozzászólás Aktív témák

  • s4hu|SyD^

    addikt

    válasz PeAdam #897 üzenetére

    Az mindig 2 szinttel alattad lesz azt hiszem. Én is úgy gondoltam kis szinten, hogy majd megcsapom én, de ő csapott meg 2x és haltam is meg. 21-es szinten tértem vissza azt hiszem mikor már voltak jó skill-jeim. Sok jó erős skill lesz a későbbiekben, amiket ha ritkán is tudsz használni, mert lassan tölt vissza, de nagyon hasznosak.

    @zolka95:

    Athén-Spárta harcot én sem értettem az elején, de mivel zsoldosok vagyunk így ott harcolunk ahol tetszik. Mercenary rész sem volt világos, de igazából ha nagyobb Tier-ben lévőt ölsz meg akkor fellépsz és jobb bónuszokat kapsz. Ha kisebb vagy azonos Tier-ben lévőt(nagyobb szám vagy ugyanaz) akkor nem igazán történik semmi, csak legyőzöttnek mutatja. Ha kell az XP vagy kihívás vagy küldetést ad be rá akkor jó. Esetleg ha van jó felszerelés amit dob akkor is jó vadászni őket.

    Kőtáblák azok fejtörők lennének, nekem azok is bejönnek. Illetve lehet húzni a Trait-eket velük, már amelyikhez kell.

    Egyébként oda mész ahová akarsz, nem árt a kilátókat megcsinálni, csak nem kell leállni harcolni ott ahol 1 csapától fekszünk.

    Időkorlátos küldetések is vannak illetve olyanok amikre van idő bőven az Üzenőtáblákon(Message Board). Minden nagy városban vannak ezek, érdemes őket csinálgatni, némelyik csak olyan, hogy adj 50 drachma-t és ad egy csomó XP-t.

    [ Szerkesztve ]

    "Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

Új hozzászólás Aktív témák