Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Anonymus23

    veterán

    válasz #81556480 #4015 üzenetére

    Az AC játék és a jól optimalizált kifejezések egyszerűen nem férnek meg egy mondatban, max egy "nem" kiegészítéssel.
    Megvan mind, így mondom ezt. ;] :K

    Illetve talán a Rogue az ami elmegy... :F

    ;) - The Power of the Light Side

  • Rasiel

    senior tag

    válasz #81556480 #4015 üzenetére

    Pedig az FPS ingadozás (30-60) a V-Sync-től van. :K Miután beléptél a játékba nyomj egy ALT+TAB-ot, majd ledob a tálcára, utána még egyszer ugyanez a billentyűkombináció és ezután már nem fogja felezni az FPS-t bizonyos szituációkban. Egyébként a játékban alapból double buffered vertikális szinkron kapott helyet, ez okozza a fent leírt problémát. Ha nem akarsz minden játékba való belépés után ALT+TAB-ozni, akkor érdemes lenne használnod a D3DOverrider-t, amellyel bekapcsolt V-Sync mellett még aktiválhatod a triple buffering-et a játékra.

    (#4014) szami777: AC3 esetében nagyon sok kritikát lehetett olvasni megjelenéskor és bőven utána is, már, ami a gépigényt, optimalizálást jelenti. Anno i5-2500K-val és egy GTX 570-el álltam neki a játéknak, Bostonban persze nem volt meg a fix 60 FPS 1080p-ben, very high-on, de nem voltak FPS problémáim, a VGA-t pedig folyamatosan 90% felett terhelte a játék. Utána GTX 780-al is ránéztem, ott már szinte végig fix 60-al ment ugyanazokkal a beállításokkal, amelyeket fentebb írtam. Most GTX 1070-el kezdtem el a játékot (talán végre valahára ki is játszom szép lassan), ott az átlag GPU használat 35% és ugyanúgy 60 alá nem megy (V-Sync-el játszom minden esetben) egy i5-2500k@4,2 Ghz-el karöltve.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák