Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dolbyman

    tag

    válasz jeni #4695 üzenetére

    A tápot, és a ramokat is az aquaban vettem, de, csak az alaplapot tesztelték....
    bár 3 napon belül visszavittem az egész gépet, hogy nézzék meg, azt mondták, hogy csak az eredeti dobozban veszik vissza, mivel nem ők szerelték össze a gépet. gondoltam semmi gond itt van minden, kipattintom a házból, becsomagolom, és akkor cseréljék ki úgy az összeset. erre azt mondták, hogy akkor mindegyiket bevizsgálják 6000 forintért, amelyik rossz azt kicserélik, és arra nem kell kifizetnem a 6 ropit..
    ekkor már kicsit ideges voltam, mert mégiscsak nonszensz, hogy eladnak egy kupac hardvert, és majd sok ezerért megmondják, hogy melyik xar abból amit eladtak :) így nem hagytam ott mindent csak az alaplapot, mert azt valószínűsítette mindenki, és gondoltam 1*6000, még rászánok.
    Bár nem értek vele egyet, mivel szerintem három napon belül kötelesek cserélni, ha minőségi kifogás van, egy tízezer forint feletti tartós fogyasztási cikk esetében.
    (A fogyasztóvédelem is így gondolja, de ezt akkor még nem tudtam, mint ahogy azt sem, hogy nem is vizsgálhatja...meg nem is terhelheti a vevőre az esetleges plusz költségeit a forgalmazó.. na mindegy ez másik történek.)

    természetesen, ma nem kérték el az ígért 6000-et, bár az alaplap szerintük nem hibás, mégsem kellet kifizetnem...... érdekes....

    Ha szükséges leírom pontosan milyen hardverekről van szó alaplap+cpu+ram+táp
    A táp konkrétan egy FSP Hexa+ 400W-os darab.

    [ Szerkesztve ]

    Bandi

Új hozzászólás Aktív témák