Új hozzászólás Aktív témák

  • Mosqu!to

    addikt

    Köszi mindenkinek a tippeket, hát ezekkel elég szarul állok. LVL6, Rep17, de még a Ds is 1 csillag, HEMIből 13/20-szal még meg sincs a kocsi, Shelby 2/20 :D

    C-ben sem állok jobban, egyedül az evora van meg az említettek közül, de ott is még 1 csillag. B-katban csak a 911, A-s autóm meg nincs is.

    Most vagyok 31%-on, a játékra nem költöttem (és nem is tervezek), de baromi nehezen megy a karrier már, minden vörös, hiába van kimaxolva minden autó a csillagaihoz mérten, jellemzően legalább 200 pont minuszban vagyok az összes versenyen, és ilyenkor a gép mocskosul csal. Simán kiütöm, és pillanatok alatt a nyakamban van ugyanazzal, vagy épp utolsó pár méteren kb beteleportál elém...

    Ugyanakkor amennyire "sima" a másik kiütése offline, online annyira könnyen szopom én a kiütéseket. Gyakorlatilag a legapróbb közelítésre felrobban az autóm, míg én hiába ütök egyértelméen a másikra 360-nal, semmi hatása. Mi a fenétől lehet ez? Sima hálózati lag, vagy bug, vagy valamit nem jól csinálok?

    Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

Új hozzászólás Aktív témák