Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • NyxNyxNyx

    addikt

    válasz saen #158 üzenetére

    Nem indítottam még el a játékot, de a "casual" draftra (amit átneveztek valamire) is vonatkozik rank nem? Tehát akkor csak játssz azzal. Nekem jól megy így pénügyileg is megéri expert draftoznom, de ha nem érné meg, most már van miért küzdeni casual dratfban is.

    edgR:
    Hát ez az, hogy most pont annak hatására, hogy behozták a jutalmakat esni fognak az árak, ezért nem tudod jó áron eladni a lapokat a marketen így nehezebb ticket-et venni. Ez a probléma azzal, ha van market és van értéke a lapoknak, nem nagyon osztogathatják a lapokat csak úgy. De most is tudsz ticketet csinálni 20 lapból ami nem kell.

    Kiszámolta valaki, hogy ha 64-en játszanak draftot 50%-os winrate-tel, akkor 54 dollárnyi rewardot kapnak összesen. 16%-os profitja van a drafton a Valve-nak azon felül, hogy ezzel kvázi rá vagy kényszerítve, hogy "packot vegyél". Ezt szerintem is csökkenteni kéne, de nyilván az 54 dolláros reward nem mehet 64 fölé, mert akkor crash-elne az egész market.

    De ha most tényleg van ranked casual draft, akkor igazából maradhat is így.

    [ Szerkesztve ]

    "I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

  • edgR

    őstag

    válasz saen #158 üzenetére

    Ez is jogos észrevétel :D
    Én személy szerint nem draftolok, 100 óra után is még mindig csak tanulgatom a játékot. Kevés vagyok hozzá. Megpróbáltam néhányszor, de gyorsan elkalapáltak. Ki kell tapasztalni, hogy mit mivel érdemes egy pakliba tenni, mi mivel passzol és alkot erős paklit. Ezek a képességek- így első megérzésre - száz órák alatt tanulhatók (vagy csak nagyon-nagyon buta vagyok :B ). Az átlag játékos az első százas előtt meg fogja unni.

Új hozzászólás Aktív témák