Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nagus

    senior tag

    válasz AssAssynn #14756 üzenetére

    Hát én nem számoltam mennyi bukta volt t5-ben, de mint írtam napokig próbálkoztam. Sergent Yorkal volt, hogy 35k dmg fölött voltam... Az a baj, hogy a legtöbben észre sem veszik, hogy nem csak a középső hajót kellene lőni hanem a szélen lévő enemyt is.

    A raidet nem érte meg kinyitnom vagy nem számol vagy én nem értem mit is kellene csinálni...

    [ Szerkesztve ]

  • SpazzMaticus

    tag

    válasz AssAssynn #14756 üzenetére

    Én a Moscow calling event előtt kezdtem játszani, mire az elindult már volt két 6-om, de akkor is, a chapter-2-őt azokkal is volt hogy 7-8-alkalommal buktam sorozatban. Bukásunk oka minden alkalommal az volt, hogy a "kedves" csapattársak vagy olvasni nem tudtak, vagy szöveget értelmezni... Minden event-ben van egy-egy "neuralgikusabb" pálya ami kicsit "bonyolultabb", vagy kisebb tier-ben nehezebb, de igazából sajnos ezen játék (is) sajátossága, és az igazi kihívás PvE-ben, hogy a csapattársaid valami elképesztően gyógyegerek...
    Hidd el, a ch4-sem egy ilyen nehéz pálya, csak menni kell előre gyorsan, időben kilőni a tornyokat meg a hajtóművet, kell legalább egy "kemény" páncélos tank, aki bemegy előre, a többiek pedig követik és lelövik az enemit akik arra rámennek...
    Majd 7-8-tier-ben már a tankok ereje sokat kompenzál az idiótaságukon, de pl. hétvégén este, ami majd rájössz szintén ilyen "neuralgikusabb" idő a játékban, amikor az összes orosz IQ fighter előbújik a barlangjából...
    A ch4-et most vasárnap pl. én is negyedjére csináltam meg, volt három bukta 22-23-26-kill-el, meg 30-33-35K-damage-el. Ez van sajnos ha egyedül játszol... :)
    De azért vannak normális időszakok is, tier 6-tól azért már 70%-os win-rate-el csináltam az eventeket én is, azért javasoltam neked...

    [ Szerkesztve ]

    Jobb ma egy veréb, mint holnap egy nemi betegség...

Új hozzászólás Aktív témák