Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cane

    őstag

    válasz ez_meg_emaz #139 üzenetére

    Csak neked, csak most elárulom, hogy az OFP és az ARMA a legjobb játék amivel valaha játszottam pc-n, és képzeld eddig mindegyik részét megrendeltem, így én eredeti példányokkal büszkélkedhetek és a mai napig nem bántam meg hogy pénzt adtam érte. Úgyhogy nekem az "original games do not fade" nem ismerős.

    Az OFP-nél még annyira nem volt jellemző, de az ARMA megjelenése után mondhatni hónapokig nem volt normális patch, bugos volt néhány dolog, majd egyre jobb lett a játékélmény. Soha nem mondtam hogy szar, gondolom ez a te bölcs agyszüleményed. Az viszont biztos, hogy pl: az OFP a megjelenését követően az akkori gépeken (Thoroughbred/Barton prociknál és configoknál) nem volt pörgős a játék, főleg hogyha pl. FDF vagy RHS modot pakoltál fel. Majd pár év múlva jobb procik, jobb cuccok és láss csodát a magas FPS-en is frankón lehetett nyomni coop-ban.

    Több küldetést is készítettem/készítettünk editorban, csapatunkkal scripteket írtunk és 15-20-an nyomtuk ezeket és más (pl: egyik kedvencem Bravo6) pályákat hajnalokon át a szervereken, de a küldetésszerkesztés lehet neked nem mond semmit prof.

    Azt meg hogy te mivel játszál: a fantáziádra bízom...

    ▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

Új hozzászólás Aktív témák