Új hozzászólás Aktív témák

  • MZsoltee

    veterán

    válasz Winner_hun #448 üzenetére

    Hello!

    Nem vagyok se lusta se kényelmes vagyis ebben az eseteben sztem nem voltam az.

    Ebben a topic-ban lehet egyéni arcképet kérni, és a feltételek teljesítése esetén kapni. Elbírálásuk és menedzselésük a Moderátorok hatáskörébe tartozik, Parci-t ne zaklassátok ilyen kérésekkel.

    Az arckép senkinek sem jár automatikusan. Ez nem egy szolgáltatás ami jár, csupán a régi tagoknak szeretnénk ezzel kedveskedni, ha kiérdemlik. Akinek tiszta az adatlapja, megvannak a kritériumai, és normális módon fórumozik (pl.: post-csibészek/hozzászólás-vadászok ne is reménykedjenek), az kérhet egyéni avatart.

    Szóval sztem úgy működik hogy megkérdezed a moderátorokat a fenti topicban, hogy érdemesnek találnak-e arra, hogy egyéni avatarod legyen, ha igen a válasz akkor tovább ballagsz a Képszerkesztő topicba, ha ott megkreáltátok a képet akkor vissza az említett topicba és beadni, hogy ezt szeretném, majd elbírálják és felrakják.

    Ha nem így van akkor kérlek világosíts fel lehet gond vaz az értő olvasásommal!

    A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

Új hozzászólás Aktív témák