Új hozzászólás Aktív témák

  • V.Stryker

    nagyúr

    válasz AMD Power #990 üzenetére

    Na, ezzel nagyon óvatosan...

    Személyes vélemény: Babakötvény...kapsz 40 rugót az államtól, vagyis a gyerek és kedvező kamatozású állítólag. Mindenképp megkapod, mi hagytuk a p.csába, a gyerek majd az érettséginél elbulizza. :) Ugyanis idéntől ... vagy tavalytól :U ... állambácsi kezelheti, pont mint a magánnyugdíjpénztárat, úgy behúzták. Ezért mi azt mondtuk, hogy kapják be.

    A szülés után majd kaptok ajándék csomagokat a korházban az elérhetőségekért cserébe, fognak is majd keresni és meg is látogatnak, kedvesen, okosan és majd a végén egy jó biztosítást akarnak rád sózni. Szóval óvatosan, nagyon meggyőzőek. Bár amikor mondják, hogy ezt csak most azonnal tudod megkötni és sose többet és holnap már nem, akkor én már nyitottam is az ajtó, hogy viszont látásra, mert ilyen a világon nincs barátom.

    Mi úgy döntöttünk, hogy a saját számlánk mellé nyitunk egy megtakarítási számlát, aminek ő a kedvezményezettje és elég jó a kamatozása bizonyos feltételek mellett. (Cib, ha a hó 15-ig bejön minimum 10ezer forint, akkor megkapod a kedvező kamatot) Mi azért döntöttünk így, mert én szeretem magam kezelni ezeket. Likvid, ha betartom a dolgokat, akkor a kamat is megfelelő. Nagyobb összegnél majd más bankkal is variálok a lekötésekkel. Csak meg kell tudni állni, hogy mondjuk a családi pótlékot egyből oda irányítod. Mi eltökéltük,hogy az a gyerek pénze és kész. Nyilván volt, hogy nem úgy álltunk és épp kellett valami neki...asszem babakocsi csere, akkor abból vettük ki a felpótláshoz az összeget, amúgy is neki gyűjtjük. Meg majd megy iskolai kirándulásra, kell neki laptop, f.szom tudja mi, akkor azokat terveim szerint majd mind ebből lehet finanszírozni ha szarul állnánk anyagilag. Nem beszélve arról ha valami baja lenne.... Persze mindenki úgy tesz, ahogy ő jónak látja. De legyetek óvatosak, sokan be akarnak majd rántani mindenféle hülyeségbe. Ami nem biztos,hogy rossz, csak nem biztos,hogy egyénileg a legjobb.

    [ Szerkesztve ]

    Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

Új hozzászólás Aktív témák