Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RiseOfEvil

    tag

    Sziasztok!!

    A segítségeteket szeretném kérni, Windowsról való Macre váltás kapcsán. Nem volt még soha MacOs alapú laptopom, de most erősen elgondolkodtam egy cserén, de nem tudom, hogy valóban jól döntenék-e, mármint annak kapcsán, hogy minden eddig megszokott dolgot folytatni lehetne-e a teljesen más elképzeléseken alapuló rendszeren.

    Átlagos felhasználónak mondanám magam, így valószínűleg nem tudnám kimeríteni a gép teljeskörű képességeit, Macbook Air 2020 modell, 8GB RAM, 512 SSD…....

    -Megoldható rajta minden probléma nélkül a torrentezés (film letöltés),
    -Az Office 365 csomag teljesen megfelelője a Windows alapú porgramoknak,
    -Android telefonon a fájlátvitel minden probléma nélkül működik (MP3 fájlok letöltése, kezelése stb….)...?


    Ne haragudjatok, ha túl alapvetőek a kérdésekre a válaszok, csak mivel hosszú távú tapasztalatom nincs vele kapcsolatban, ezért nem tudom mire számítsak. Kipróbálni kipróbáltam már, arra volt lehetőség, csak ugye sok dolog menet közben derül ki, amire megoldást kell esetleg utána találni.

    Aki esetleg váltott, hasonló módon, hogy látja, megérte váltani mindenféleképpen, vagy van amit erősen hiányol..

    Előre is köszönöm szépen a segítséget!

    Kétféle ember létezik: akinek tetszem és akinek rossz az ízlése.....

Új hozzászólás Aktív témák