Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DanielK

    addikt

    válasz Karma #8626 üzenetére

    Köszönöm szépen! :R
    És elnézést, ha néha hülyeségeket kérdezek, de winhez és linuxhoz vagyok eddig szokva. :B
    Arra kell rájönnöm, hogy iszonyat jó az apple termékei. Nem rég olvastam el a Steve Jobs könyvet. Megértem, hogy ragaszkodott hozzá, hogy ne licenszeljék a szoftvert és a hardvert is ők készítsék hozzá! :C

    Nem tudom, hogy mennyire ismeritek ezt, de nem rég fedeztem fel. Nagyon hasznos alkalmazás, így jöttem rá, hogy pl hiába töröltem a dropbox syncet és mappát a cache mappa a gépen maradt, ezért nem nyertem vele tárhelyet.

  • DanielK

    addikt

    válasz Karma #8626 üzenetére

    Köszi, ezzel sikerült és el is tűnt a sleep image.

    A mountain liont ma reggel feltettem. Nagyon gyors (gyorsabb mint a lion) és a safari is über gyors! :Y
    A TRIM támogatásra nemet írt telepítés után. Majd a szokásos terminál paranccsal akartam engedélyezni, de nem akart menni. Ekkor feltettem a trim enablert (ami a smart adatokat is kijelzi) és írta, hogy indítsam újra. Ekkor eszembe jutott, hogy a terminál parancsok után is elfelejtettem megtenni, ezért nem ment. A trim enablert leszedtem, mert nincs rá szükség illetve a gatekeepert emiatt "bárhonnan"-ra kellett tennem. Ezt viszont nem szeretném, ezért az a kérdésem, hogy tudtok-e egy olyan alkalmazést App Store-ban vagy regisztrált developert, akinek van smart adatokat kijelző appja? SSD-m van (OCZ Agility 3 120GB) Az ingeynes jó lenne, de nem vészes, ha fizetni kell érte.

    Ha a TRIM támogatás igen, akkor az most már biztos megy, ugye? :B

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák