Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • brickm

    őstag

    válasz Head88 #75236 üzenetére

    Hát nyilván, nem azt mondtam, hogy mindenük tönkremegy, de nekem is több kingston sd kártyám ment tönkre, meg ismerősök körében is több ment már tönkre. Köztük olyan is, ami elvileg élettartam garanciás (aztán mégse lett kicserélve újra, mikor meghalt).
    Részemről mikor anno a dellbe vettem RAM-ot meg SSD-t, Intel, hynix, samsung volt a sorrend, ami szóba jöhet. Ha ezek nincsenek, inkább marad minden a régi :D

    Apropó, ráírtam az egyik akkus eladóra ebay-en, hogy amit árul, MBP2015 akkupakk, az eredeti real oem akku, vagy jó minőségű(esetleg újracsomagolt) utángyártott pédány?. Egyértelműen kijelentette, hogy:
    Hi
    Thank you for sending message.
    It is Genuine OEM Battery.
    Hope it helps.
    Best Regards

    Szerinted így se merjem megkockáztatni a megvásárlását?
    Egyébként az a gondolatom támadt még, hogy ha megveszem, lepattintom a hátlapot, bennehagyom a régit és rácuppantom az új akku csatiját és így hazsnálom desktopon vagy 2 hétig. Ha minden oké, belemegy, ha nem .....elmegyek angliába és agyonve....visszakérem a pénzt :D
    (ne értsd félre nem a 80%-os jó kondiójú akkum miatt parázok, hanem a púposodása miatt, hogy nehogy elb ssza a trekkpedet)

    ... végigolvastam az értékeléseket, van benne olyan, hogy nem eredeti az akku, de visszafizették az árát.... szóval felejtős lesz :(

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák