Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vasy09

    őstag

    válasz wm2 #72522 üzenetére

    Igen, igen, azért! Mert amit a pro-ból néztem, az majdnem 800ezer lett volna, ez meg így 519 volt! :U

    Mivel az első macbookom lesz, így úgy voltam vele, legyen a legújabb, remélhetőleg ez tovább jó lesz! :K

    Amúgy a 2017-est vettem meg majdnem, de végül csak győzött a retina kijelző! :U Igazából az Airt csak emiatt nem akartam eredetileg megvenni, viszont most, hogy a 2018-asba belerakták, így számomra már jó választás (volt remélem)!

    Meg nem utolsó sorban programozó barátom meggyőzött, hogyha az akku idő számit, akkor mindenképp jobb választás az Air. Neki is egy 2015-ös Air-e van, ami bőven elég a számára úgy, hogy az övé ráadásul csak 4Gb Ram-os. És mivel én fele annyira nem nyúzom mint ő, így esett végül a választás a retina Air-re!l

    Ami meg a portokat illeti, de, a 2017-es jobb lett volna, mivel azon még legalább van USB! ;) De most már mindegy, ez lesz, majd veszek hozzá egy-két átalakítót!

    Ezzel kapcsolatban kérdezném a többieket, hogy írták korábban, hogy a multi adapterek nem igazán ajánlottak!? :F :F Erről tudtok nekem mondani valamit? Miért nem, miért érdemesebb egyes adaptereket venni? :U :U

    Gamertag: Vasy09

  • Smiley

    őstag

    válasz wm2 #72522 üzenetére

    En most par napig hajtottam egy 4 magos 16gb 512 ssd 13" pro-t. Ez a 3rd gen keyboard ugyanugy egy rakas sz@r. Mindenhol azt olvastam, hogy par nap utan megszokja az ember, hat szerintem ez hulyeseg. Ha meghajtod rendesen, akkor szo szerint izzik az egesz, meg visit... arrol nem beszelve, hogy ilyenkor nagyon forro tud lenni a touchbar. A kijelzo nagyon ott van, szepen szol, jo gyors is ha ilyen alap dolgokra veszed, mondjuk kodolni, vagy uzemeltetni. Viszont ez multi-adapterrel egyutt majdnem 1 milla, annyit szerintem meg nem er, meg ceges szinten sem, nemhogy otthonra.

    Én mondol, Maga mondol, Én mondol. Így kell normál beszélgetni...

Új hozzászólás Aktív témák