Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • biker

    nagyúr

    válasz vasi89 #56918 üzenetére

    200 éve autóra sem volt senkinek szüksége, mert nem volt. most meg családoknak van hogy 2-3 db is van
    hogy lett volna szükség eddig arcfelismerésre, mikor 10 éve megfelelő előlapi kamerák nem léteztek, 5 éve már igen, csak a háttértechnológia volt szar, lásd fotóval átverhető.
    Ez meg működik, igen, királyság.

    ugye nem baj, hogy fejlődünk?

    A touch ID nekem néha gond volt, mert mondjuk lúggal dolgozok, akkor fél napig nincs ujjlenyomatom. vagy épp gépet szerelek, koszos olajos kézzel nem fogdosom össze, stb

    Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

  • wm2

    őstag

    válasz vasi89 #56918 üzenetére

    Mindketten tudjuk, hogy Kokeró János és Szőkéné Csapágyas Gizella miért fogja ezt a telefont megvenni, nem az új funkciók miatt (jól gondold meg a plasztikai műtétet cicám! :DDD ) hanem mert ezzel fejezi ki a státuszát anyagilag. Menő. Várom, hogy az iFixit szétszedje ls közölje, hogy a készülék kiegészítőkkel közel 0,5 millióért még mindig nem tudja a hi-res zenelejátszást, de persze én kérjek elnézést, amiért ilyen sznob vagyok. Ott az Android 90-ezerért, ami tudja ezt.

    Apple laptopok. Én egy 2016-os modellt használok. Nem használt AIR-t, nem olcsón beszerzett 2014-2015-ös modellt, és nem felspékelt de lelakott 2011-est, amivel a magyar aprókon Dunát lehet rekeszteni. Nincs az új billentyűvel semmi gondom, de van egy ilyen betegsége 3-ból 1 felhasználónak. A kijelző foltosodás itt is fog jelentkezni és viheted cserére a bill, a kijelző vagy egyebek miatt, szóval semmivel sem jobb, mint a többi gyártó. Emlékszem, hogy amikor nézegettem, hogy XPS vagy ez a rMBP, akkor a YT tele volt almás firkászokkal, hogy az XPS egy kalap szar, mert ott a "coil noise" stb. Aztán mára már szépen csendben maradhatnak.

    Aztán. Két dolgot figyelhetsz meg az iFjúsági Magazinon (aka iM) át, a Prohardveren keresztül, a YT-ig. Van egy réteg, aki melóra szeretné használni az almás laptopját, de folyamatos gondokkal küzd. Ennek persze sokszor az Adobe is az oka, mert tojnak a Mac-es vonalra. Szóval van egy ilyen réteg, akik évek óta Mac-et használnak és kezdik unni a banánt, de mivel Windowson sem jobb a helyzet, Linuxra meg nincs normális PS vagy Logic alternatíva (ami van az kaki), ezért jó az, ami van.

    Ill. van a másik, a nagyob réteg, akik állandóan a kontinuitással, a kényelmi funkciókkal jönnek, miközben a gépükön a naptáron és egy kis szövegszerkesztőn kívül alig fut valami. Egy kis Skype még és valami lejátszó a korlátozott QT lehetőségek miatt, na meg a DropBox vagy hasonlók. Na én meg ezekkel az arcokkal unom a vitát. Mint a kereszteslovagok ba...meg, komolyan. Fetisizmus vagy mi ez? :DDD Gáz.

    [ Szerkesztve ]

    Ozora <3

Új hozzászólás Aktív témák