Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • majestic

    őstag

    válasz TigerCat #55747 üzenetére

    Hát nagyon sok infót mondtatok, köszönöm mindenkinek!

    Valóban kihagytam az egyik legfontosabb dolgot, hogy mire is használnám...

    Íme:

    Szövegszerkesztés
    Videó, zene és kép vágásra, szerkesztésre
    Videó és zene letöltésre
    Internetezés
    Videó nézés neten, ilyesmik...

    Nekem azt hiszem nagyon jól jönne ez az írásod az átállással kapcsolatban, esetleg egy linket dobnál, légyszi?

    Mennyibe kerülnek átlagosan a progik az AppStore-ban?
    Fel lehet használni ott is az összegyüjtött redeem dolcsikat?
    Mire gondoltok, amikor azt írjátok többen is, hogy "nem ott vannak a dolgok, ahol a Windows-ban" vagy, hogy ha nagyon ott és úgy keresek, mint a Windowsban, akkor lesznek álmatlan éjszakáim?

    Azért gondolom az alapok ugyanazok (használat terén) mint a Windowsban, nem? Ha úgy vesszük aki iPhone-t használ, az Androidos telcsivel is elboldogúl... bár ez lehet, hogy rossz példa, mert én rendre minden csúcs Samsungot megveszek, aztán a rendszer miatt rendre el is adom őket, mert rájövök, hogy milliószor több szart lehet rajta állítani, de az IOS ami nekem tökéletes (ha végre javítanának egy pár idegesítő baromságot).

    Valahogy így járhatok a MacOS-el is esetleg a Windows után? Erre gondoltatok?

    Ja és egy nagyon fontos tény: ezt a gépet úgy 670-680.000-ért tudnám megszerezni, mert visszakapon az ÁFÁ-t... (az iStyleban 1.060.000.- az ára most) Mennyiért lehet ezt eladni, mondjuk úgy 3 év múlva? Lesz tá kereslet?

    [ Szerkesztve ]

    Macbook Pro 15' (2017), iPhone 15 Pro Max 256GB, Apple Watch Ultra 2, iPad Pro LTE 256GB (2024), G30

Új hozzászólás Aktív témák