Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lugosi

    MODERÁTOR

    válasz TigerCat #40671 üzenetére

    Annak idején én is nézegettem az itunes match-et, de aztán elfelejtődött. Az apple musicra az induláskor rávetettem magam (megvan mellette a google play music elérésem is, de úgy voltam vele, hogy ami egyiken fent van, nem biztos hogy a másikon, illetve így a párommal egyszerre ketten használjuk). Aztán nagyon kíváncsi voltam egy albumra ami csak a tidal-on van fent, nosza próbáljuk ki a tidal hifi előfizetést. Ne próbáljátok ki. :B Sajnos ha kihallja az ember a különbséget, akkor onnantól se az apple music, se a google play music nem lesz jó többet. Próbálgatom ugyanazzal az albummal, és nem ugyanolyan. Egyszer kipróbálja az ember és hiányozni fog (az itthoni gépemen nem tárolok lossless-t, tárhelyproblémák miatt, csak az irodai gépemen, és az ipod azzal van szinkronizálva - de leszoktam az ipodról). Az ember visszahallja, hogy igen, ezért szerettem a losslesst, és rájön, hogy az eddig nagyon jó üzletnek tűnő apple music már nem elég jó. :(( Azon kívül csatlakozási problémáim is voltak folyamatosan, ha streamelve használom, szifonon megeszi a tárhelyet, szóval szerintem nálam bizonytalan időre megy tartalékba.

Új hozzászólás Aktív témák