Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TigerCat

    nagyúr

    válasz megema #33596 üzenetére

    Ezek szerint, ha egy olyan Finder ablakot nyitok meg, amely még sosem volt megnyitva, akkor az oldalsáv szélessége nem alapértelmezett lesz, hanem amilyenre beállítottam magamnak a Home mappában? Mert ha igen, akkor ez jó hír! Frászt kapok azoktól az ablakoktól, amelyeket más alkalmazás nyit meg és valami alapértelmezett béna nézetben jelenik meg. Mindent listanézetben használok, név szerint ABC sorrendben. Telepítést követően, az első indítás alkalmával az az első dolgom, hogy ezt belövöm a Home mappában, majd minden más mappára alkalmazom. Csak ezt követően kattintgatok és így frankón egységes minden (leszámítva az oldalsáv méretét - direkt hivatkozásra kattintáskor - ha azt előtte még egyszer sem látogattam meg). Tudom, ez kicsit talán már túlzás, de sajnos rendmániás vagyok és frászt kapok az össze-vissza nézetektől...

    Amúgy szerencsére Yosemite alatt semmi gondom nincs. A háttérkép cserét követő automatikus újraindulás is megszűnt, mióta ékezet nélküli könyvtárakban helyeztem el a képeimet. Biztos meghülyült a áéóöőúüűí karakterektől.

    Talán a Mail az egyetlen, amellyel néha gondom akad... Elküldök egy levelet, de egy példány beragad a Postázandó és az Elküldöttek között, sőt, néha még a Piszkozatok mappában is. Csak a webes felületen tudom törölni. Ha az iCloud tudna egyedi domaint kezelni, már cserélném is le, de sajnos nem, így marad a Gmail. Mivel ez nem kritikus hiba, nem foglalkozom vele.

    Heti 1x biztos újraindítom, az alkalmazásokat pedig be-bezárogatom, ezzel a memóriahasználat is le van kezelve.

    Bétát nem teszek fel, mert munkára használom, de már nagyon várom a végleges megjelenést. Bízom benne, hogy sokat javul a teljesítmény...

    ♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

Új hozzászólás Aktív témák