Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tDr1v3r

    veterán

    válasz Csabee. #14369 üzenetére

    Pedig érdemesebb lett volna megvárni a jb megjelenését, biztos lesz iOS 6-os WinterBoard téma...

    [ Szerkesztve ]

    disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

  • DiVaD

    senior tag

    válasz Csabee. #14369 üzenetére

    Hát Én pont emiatt nem frissítettem iOS7-re a telefont, mert nagyon nem fogott meg. Persze lehet megszoknám, de inkább jól érzem magam iOS6-on. Amire kell, arra bőven elég. Android-ot meg nem szeretnék, mert jól összevan szokva a telefon az OS X-el (naptár, mail, a jegyzetek még nem, mert Lion-t használok, megvárom a Maverick-et).
    A másik lehet, h később pár program az iOS7 alatt problémásabb lenne, mint most iOS6 alatt (4S). És ha szóvátenném az lenne a válasz, hogy "minek frissítettél" ill. az "512MB RAM ide már kevés...", nehogy a végén úgy járjak, mint a végén 1-2 ipad1 user... :U

  • drzozo

    senior tag

    válasz Csabee. #14369 üzenetére

    Dettó. Véleményem szerint az iPhone 4 megjelenése hozott akkora jelentős változást, hogy nekem megérte lecserélni az elődjét. A megjelenés óta van sima iPhone 4-em, azóta használom, úgy, hogy soha nem adta meg magát (egy két fagyástól eltekintve).

    Sorra jöttek ki az új készülékek, 4S, 5, most meg az 5C/S. Egy pillanatra nem éreztem magamban a beharangozásuk után azt a késztetést, hogy megérné nekem lecserélni. Egyedül két dolog hiányzik, egyik az a gyorsaság, ugyanis már néha eléggé akad az iOS 7, a másik pedig a nagyobb kijelző.

    Annó Nokiáról váltottam (egy sima iPhone 3-ra), és akkor megfogadtam (mint utólag kiderült, csak próbáltam), hogy többet iPhone-on kívül nem veszek más telefont. Meg se fordult volna akkor a fejemben, hogy közel 4 év elteltével azon fogom törni az agyam, hogy vegyek-e egy androidos Samsungot (Note 3). Hosszas nyomogatása után, arról újra visszatérni a 4-es kijelzőhöz, de még az 5-éshez is fájdalmas volt. Én még mindig osztom azt, hogy az iOS stabilitását, kezelhetőségét nem lehet űberelni, de ezek az új androidok már-már megközelítik azt. Unalmassá és monotonná vált használni az iPhone-t, számomra az új iOS esztétikailag sem hozott újdonságot vagy boldogságot (persze néhány helyen jobban néz ki, mint az előző). A nagyobb kijelző pedig perpillanat igencsak csalogató. Amíg az iPhone nem hoz be legalább egy Note 3 méreteihez hasonlító telefont, addig én megköszönöm, és átállok a "sötét oldalra".

    Egyébként, hogy kicsit on is legyek, hogyan tudom 3 db iPhone között a naptárat szinkronizálni? Azt szeretnénk a munkahelyen elérni, hogy ha én beírok valamit a naptárba, az azonnal megjelenjen a másik két ember készülékének naptárjában is, valamint ez nyilván oda-vissza módon.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák