Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Aszpirin

    senior tag

    válasz M1995 #114977 üzenetére

    Á, ezt megtaláltam, és rá is kerestem gyorsan a "Lifetime" szóra.
    Guess what... Igen.
    Szóval azt kérdeztem, hol van a Lifetime-hoz tartozó EULA (rész?)

    [ Szerkesztve ]

  • Aszpirin

    senior tag

    válasz M1995 #114977 üzenetére

    (OFF ON. Khm... nem mintha ez számítana, de tényleg: semmit nem jelent, de főleg nem ezzel akarom alátámasztani vagy megerősíteni a véleményemet a vitában, csak érdekességként:
    nagyjából 30 éve keresem a kenyerem szoftverfejlesztéssel. Kb 10 évig egyedi szoftverfejlesztéssel, az elmúlt 20 évben viszont piaci, bárki által megvehető ipari szoftverekkel foglalkoztam. Különböző szerepkörökben. Van NÉMI rálátásom innen is onnan is, kevesebb amonnan :) . Most épp egy első verziós terméket készülünk kiadni.. azaz vadiúj fejlesztés. És igen, mi is elkezdtük a "bérleti modellt". Ez nem egészen azt jelenti, mint az előfizetéses, de nem sok különbség van. De azért van "Unlimited" licenszünk (nem véletlenül nem hívjuk "Lifetime"-nak! :) ). Aki ilyent vesz, az kapni fogja tőlünk a szoftver újabb verzióit, amíg létezik. Még akkor is, ha átnevezzük (a fejesek már betámadtak a marketingről, hogy nem jó a termék neve, ezért meg azért, még az idén új névstruktúra lesz...)
    Ez megint nem érv semmire, csak társalogtunk. Az egész onnan indult ki, hogy a fórumtárs utálja az új trendet, ami szerint egyre több dolog megy át. a Lifetime-ot én vetettem fel, hogy ha ilyent lát, az olyan, mintha megvenné a terméket, nem a jogászkodásért. Valami hasítható szőrszál volt a mondandómban, hát hasítottuk, még akkor is, ha nem a témához tartozik. Mea culpa :) OFF OFF)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák